Apie Mus

Dirbame nuo idėjos iki jos realizavimo. Konsultuojame, ruošiame specifikacijas, brėžinius, gaminame, remontuojame ir prekiaujame naudota medine ir plastikine pakuotėmis

2018 m. įmonei užaugus buvo atskirtos veiklos ir įkurta medienos atliekų įmonė – UAB Ekovalda bei UAB Baltic Pallets.

Baltic Pallets – didžiausia naudotų padėklų prekybos įmonė Lietuvoje. 

Tai specialistų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį medinės pakuotės srityje.

Tai įmonė, kuri klausosi ir stengiasi dirbti geriau nei tikisi partneriai ir klientai. 

 

Mes galime užtikrinti, kad jūs visada būsite patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis, kokybe ir laiku atliktais darbais.

Partnerystė

Tikime sąžininga, lygiaverte ir ilgalaike partneryste, todėl jau daugiau kaip 10 metų kuriame pasitikėjimu grindžiamą santykį. Mūsų tikslas – pateikti visas prekes ir paslaugas iš vienų rankų ir lydėti nuo pirmo žingsnio, pasitelkiant turtingą patirtį, gilias žinias, energiją bei pagarbą.

Kokybė

Standartizuoti procesai, tiekimo grandinės ir produkto kokybės inspektavimas Kliento teritorijoje leidžia vykdyti nuolatinę stebėseną bei garantuoti kokybę.

EUR padėklų kokybės garantas yra Europos padėklų asociacijos (EPAL) licenzija, nustatanti griežtus padėklų gamybos ir remonto reikalavimus.

Stabilumas

UAB Baltic Pallets gamina, parduoda, nuomoja ir remontuoja visų rūšių medinius padėklus: EUR padėklus, CP padėklus, FIN padėklus, vienkartinius padėklus ir kt.
12 metų veiklos istorija, 6 padaliniai Lietuvoje.
Nuolat sandėliuose turime  apie 100 000 vnt. įvairiausios medinės pakuotės.
Galime pasiūlyti daugiau kaip 30 skirtingų matmenų, iki 9 rūšių įvairiausios medinės pakuotės. 
Teikiame transportavimo paslaugą atsivežant/pristatant prekes.

Atsakomybė

Gamta mums dovanoja galimybę išlaikyti pusiausvyrą tarp visko, ką imame ir atiduodame atgal. Priimdami tokią dovaną, galime būti ramūs, kad kuriame ir auginame. Tad pagarba žmogui ir gamtai yra pagrindinis atskaitos taškas, nuo kurio prasideda idėjos, verslo plėtros ir optimizavimo sprendimai.

Žinios

Kasdien mokomės, kartais klystame ir pradedame iš naujo, ir būtinai išlaikome jaunatvišką veržlumą bei smalsumą pažinti ir atrasti. Esame sukaupę vertingos patirties bei žinių apie pakuotę, jos įvairovę, naudojimą ir atsakingą atliekų tvarkymą. Šiomis žiniomis dalinamės, konsultuojame ir patariame. 

Augimas

Mūsų kelionė tęsiasi – ieškome naujų sprendimų ir idėjų, siekiame vis aukštesnės kokybės, auginame prekių bei paslaugų pasiūlą, diegiame naujoves ir kuriame jas patys. Prisiimame atsakomybę už savo augimą ir siekį visada būti žingsniu priekyje.

Renginiai, rėmimas ir pan.

“Jūros šventė”, “Bliuzo naktys”, “Galapagai”,  tai tik dalis renginių kuriuose galite mus pamatyti. 
Daugiau informacijos Facebooke

Siekdami užtikrinti geriausią naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus.